Potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej? Zadzwoń +48 608 362 422

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Zasadni to propozycja dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny sposób podejścia do Klientów. Łatwy i szybki dostęp do wszelkich informacji o prowadzonych sprawach, skuteczność działania połączona z szybkością rozwiązywania spraw Klientów – to priorytety Kancelarii.

Kancelaria od początku istnienia zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Naszym celem jest świadczenie usług prawnych na jak najwyższym poziomie, z poszanowaniem zasad etyki wykonywania zawodu. Chcemy, aby nasza współpraca przyczyniała się do stałego rozwoju przedsiębiorstw naszych Klientów. Zawsze szukamy najlepszej, i jeśli to możliwe, najprostszej drogi do rozwiązania problemu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu patrzymy dalej i działamy skuteczniej.

Kancelaria prowadzi liczne działania o charakterze pro bono. Obejmują one zarówno nieodpłatną pomoc prawną w sytuacjach budzących moralny sprzeciw, jak i wsparcie dla organizacji pożytku publicznego i non profit.

Kompleksowe wsparcie dla startupów – uwzględniające w modelu wynagrodzenia Kancelarii specyfikę startupów, a zwłaszcza bardzo ograniczone środki pieniężne w fazie ich powstawania oraz we wstępnej fazie rozwoju.